Kapalı Burun Estetiği Kimler İçin Daha Uygundur?  

Kişi, görünümünden memnun olmadığı bölgesini kısa süre içerisinde istediği şekle getirebilir mi? Bunu eğer insanlık tarihinin başlarında söylüyor olsaydık bizi büyücü zannedebilirlerdi. Bugün uzman meslek erbaplarının, estetik cerrahlarının yaptıkları da tam olarak budur. Yanaklarında şişkinlikten yakınmakta olan bir kadın, Bişektomi ameliyatı ile yarım saat içerisinde bambaşka birisi olabilmektedir. Ağrıdan sızıdan son derece uzak olan bir operasyon sonrasında dilediği o güzelliği sahiplenebilmektedir.

Ya da diyelim ki bir erkek burnunda yer alan bir kemer sebebiyle aynaya bakmaktan hoşlanmıyor. Fotoğraflarda sürekli olarak burnuna dikkat kesiliyor. Bunu da yine estetik cerrahisi sayesinde kapalı burun estetiği ameliyatı ile çözüme kavuşturabilir. Şunu biliyoruz ki, kişinin sahip olduğu görüntü kişiye güzel gelmiyorsa, bu durum, kişinin ruhsal sağlığına da doğrudan etkide bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı estetik cerrahisinin başarısı, kişinin psikolojik sağlığı açısından da gözle görünen seviyededir.

Estetik cerrahisinin böylesine gelişkin olduğu bir dönemde, herkes, hayalinde tasvir ettiği görünüme kavuşmak istiyor. Peki, bunun bir sınırı var mı? Yani isteyen herkes sonrasında revizyon burun estetiği ameliyatı alabilir mi? Ya da şöyle soralım. Burun ameliyatı tam olarak kimler için uygundur?

  • Burnunda kemeri olan ve bundan memnun olmayan kişiler için
  • Burnunun ucunun aşağıda olmasından yakınan kişiler için
  • Kemik eğriliği sebebiyle asimetrik görüntüden muzdarip olan kişiler için
  • Burun sırtı sorunu yaşamakta olan kişiler için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir