parapula-hakkinda

Parapula Hakkında

Parapula Hakkında, aslında bu satırları yazmak için bayağı bir bekledim diyebilirim. Yıllardır yapmış olduğum web çalışmaları, şirketlere ve kurumlara vermiş olduğum grafik tasarım hizmetlerimden sonra kendime bir blog açmak elzem oldu. Tabi ki konusu da internet ortamında para kazanmak ve para kazanma yönergeleri olması gayet doğaldır.

Uzun zamandır ekmeğimi internet siteleri ve internet üzerinden satış yapan firmalar borçluyum, hali hazırda hala bir şirketin e-ticaret sorumlusu olsam da yavaş yavaş kendi küçük dijital öykümü yazmaya başladım. Bu dijital öykünün okuyucularına da fayda sağlaması benim hayat görüşüme dayanıyor. Bazı makalelerimin altına da yazdığım gibi, ne demiş Yunus Emre; “bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz”

Bu sitenin mottosu tam olarak budur, kazanç varsa paylaşılır, dert varsa derman aranır.

Parapula Hakkında Daha Fazlası

İnternetten para kazanıyorsam tabi ki o paradan ziyaretçilerimize de fayda sağlamak isterim. İnternet kazançları paylaşınca azalmaz, aksine ne kadar büyük bir ağ oluşursa kazanç ve başarı bir o kadar artar.

Bugüne kadar öğrendiğim, denediğim ve birebir kazanç sağladığım tüm para kazanma ve yatırım yöntemlerini ziyaretçilerime sunacağım. Denemediğim ve inanmadığım hiç bir iş yada yöntemi bu sayfada sırf içerik olsun diye paylaşmayacağım.

Unutulmamalıdır ki emek vermeden hiç bir işten para kazanılmaz, internetten para kazanmak reel sektörde para kazanmak gibi emek, zaman ve strateji ister. Kısa yoldan köşeyi dönme hikayelerinin sonu her zaman hüsranla sonuçlanır, en son örneklerinden birine bakmak gerekirse; çiftlik bank buna en iyi örneklerden biri olabilir.

Bu sitede yada internette okuyacağınız herhangi bir blog yazısında kısa yoldan para kazanma başlıklı bir yazı görürseniz; unutmayın ki o içerik size zaman ve para kaybından başka bir şey getirmeyecektir.

Bu sitede ben ve bazen konul yazarların yazacağı tüm yazılar, her ne kadar denenmiş ve inanılmış yöntemler olsa da, size tavsiye niteliğindedir. Takdir edersiniz ki herkes her işi yapamaz, internetten para kazanmak zamanla öğrenilebilir, kanıksanabilir ama bunu herkes başaramayabilir. Bunun bir çok nedeni vardır; sabır, zaman yönetimi, bütçe ve hepsinden önemlisi yeterince emek verilmesidir.

Umarım yazı ve içeriklerimizden maksimum seviyede faydalanır ve istediğiniz kazançlara ulaşırsınız. Saygılarımla…