parayi-hayatima-nasil-cekerim

Parayı Hayatıma Nasıl Çekerim?

Parayı Hayatıma Nasıl Çekerim? Hemen hemen herkesin kendi kendine sorduğu bir sorudur. Bilinçaltımızda parayla ilgili olan negatif kayıtları silmeden para enerjisini kendimize çekemeyiz. Bunu nasıl mı yapacağız?Öncelikle parayla ilgili olan negatif düşüncelerimizi bir kağıda yazalım.

Mesela para bana gelmez, para bende durmaz, borçlarımı bir türlü ödeyemiyorum, her zaman yoklukla mücadele ettim, zengin olanlar yalnız ve mutsuz, para bende olursa parayla baş edemem gibi zihninize yerleştirdiğiniz düşünceleriniz olabilir. Bu düşünceler sizin paraya bakış açınızı ifade eder.

Hiç bir yatırım yapmadan Bitcoin Kazanmak ister misin? Hemen Tıkla Kazanmaya Başla!

Bu bakışı çok kolay bir şekilde değiştireceğiz.Yapmamız gerekenler bilinçaltımıza parayla ilgili olumlu sözleri sürekli olarak söylemektir.

Para Enerjisini Çekebilmek İçin Olumlama Cümleleri

 • Para bana bol bol geliyor.
 • Kolaylıkla para kazanabiliyorum.
 • Önüme çıkan her fırsatı değerlendiriyorum.
 • Borçlarımı rahatlıkla ödeyebiliyorum.
 • Ben bereketliyim, elimi attığım her işten para kazanıyorum.
 • Ben cesurum, önüme çıkan fırsatları değerlendiriyorum.
 • Hayat bana tüm güzelliklerini sunuyor.
 • Ben şanslıyım, paramı kullanmayı biliyorum.
 • Ben zenginim.
 • Para beni güzelleştiriyor, bana enerji veriyor, mutluluk veriyor.
 • Parayı çok seviyorum ve para da beni seviyor.

Bu olumlama cümlelerini sabah kalkınca ve yatmadan önce tekrar edelim. 21 gün boyunca yapacağız.

Emin olun mucizeler mutlaka gerçekleşecek. İstemeyi bilirsek olmayacak şey yoktur. Hayatında değişimler yaratmak sizin elinizde. Hayata bir kez de olumlu bakmayı denemenizi dilerim.

Parayı Hayatıma Nasıl Çekerim?

Parayı hayatınıza çekmek için öncelikle para kazanma yada para sahibi olmayı olumsuzluk olarak düşünmemelisiniz. Para her zaman bir hizmet yada ürünün karşılığı olmayabilir, her emeğin karşılığı paraya dönüşmez. Eğer parayı hayatınızın odağına çekmek istiyorsanız, paraya ulaşmak için yaptıklarınızı paradan daha öncelikli olarak düşünün.

Zenginler nasıl para kazanır hiç düşündünüz mü? Yada Zenginler nasıl zengin olur?

Para sahibi insanlar, hayatlarının tam merkezine parayı değil yaptıkları işi yada yeteneklerini koyarlar. Eğer sizin bir yeteneğiniz yada iyi yaptığınız bir iş olursa para diye bir kaygınız olmaz. Başarıya ve yaptığınız işin kalitesine önem verirseniz para sizi zaten bulacaktır. Parayla ilgili kaygılarınız ortadan kalkacaktır.

Sürekli parasızlık yada paranın hayatınızda az olmasından yakınırsanız çok para kazanamaz yada çok para sahibi olamazsınız. Paranın hayatınızda çok olmasını istiyorsanız kilit cümle ve tüyo şudur;

Hayatınızdan ve beyninizden parayla ilgili tüm olumsuz düşünceleri silin, başarıya ve kaliteye odaklanın. Çünkü para amaç değil araçtır, sizde mutlaka gelecektir.

İnternet üzerinden, bilgisayar başından para kazanabilirsiniz! Nasıl mı? En İyi İnternetten Para Kazanma Yöntemleri yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir