anket-doldurarak-dolar-kazandiran-web-siteleri

Anket Doldurarak Dolar Kazandıran Web Siteleri

Anket Doldurarak Dolar Kazandıran Web Siteleri; Günümüzde yeni ek iş modellerinden biri olan anket doldurarak para kazanma seçeneği bir çok kişi tarafından biliniyor. Anket doldur para kazan mantığına dayalı bu sistem son zamanlarda kullanıcı hacmini arttıran bir sektör haline geldi.

Bazı kullanıcıların aklına takılan “ anket doldurarak para kazanmak mümkün mü ?”ya da “ anket doldurarak para kazanmak gerçek mi ?” gibi sorulara cevap niteliğinde bu yazıyı hazırladık. Evet mümkün, hatta dolar bazında dahi ödeme almak mümkün. Peki bu siteler hangileri?

SurveyTime:

1. Anket Doldurarak Dolar Kazandıran Web Siteleri

SurveyTime; bu şirketlerin en başında gelenlerindendir. Çeşitli konularda anketler düzenler ve dünya genelinden kullanıcı kabul eder. Bu anketler araba markaları, içecek tercihleri veya giyim alanındaki tüketici tercihleri gibi konularda çeşitlilik gösterir.

Site mobil uyumlu olarak çalışır ve tüm dünyaya ödeme yapar. Yani uluslararası ödeme araçlarını kullanır. Dolar cinsinden ödeme yapar. Güvenilirlik konusunda ise sorun yaşatmaz. Dünya genelinden milyonlarca kullanıcı bulunur. Site Linki: SurveyTime

Send Earnings

2. Anket Doldurarak Dolar Kazandıran Web Siteleri

Send Earnings; çeşitli konularda pazar araştırması yapan bir anket kuruluşudur. Son yıllarda işlerin dijitale taşınmasıyla buna ayak uydurmuş ve dijital anketler düzenlemeye başlamıştır. Tüketicinin çeşitli konulardaki tercihlerini takip eden ve saptayan anketler sunar. Dolar bazında ödeme yapan Send Earnings, dünyanın her yerinden kullanıcı kabul eder.

Hiç bir yatırım yapmadan Bitcoin Kazanmak ister misin? Hemen Tıkla Kazanmaya Başla!

Ödemeleri dolar olarak yapar. 30 dolarlık limite ulaşınca ödeme talebi oluşturulabilir. Anket doldurarak para kazanma alanında güvenilir bir hizmet sunar. Uluslararası ödeme yöntemleri sayesinde ödeme konusunda güven eksikliği yaşatmaz. Site Linki: Send Earnings

Prize Rebel

3. Anket Doldurarak Dolar Kazandıran Web Siteleri

Prize Rebel; çeşitli konularda pazar araştırması için anketler düzenleyen bir başka kuruluştur. Platform genellikle şeffaf çalışma koşuluyla bilinir. Web sitesinde bugüne dek ne kadar ödeme yaptığını gösteren bir sayaç vardır.

2011 yılından bu yana kullanıcılarına sürekli anket sunar ve ödeme yapar. Bunun yanı sıra kullanıcılara verdiği görevler ile de ekstra olarak bir kazanç imkanı daha sunuyor. Prize Rebel, dolar bazında ödeme yapıyor. Anket başı değişken ücretler dahilinde kullanıcılara ödeme sağlıyor. Yani her anketin fiyatı değişiyor.

Anket yaparak para kazanma alanında güvenilir bir imajı vardır. Uluslararası ödemelerde de sorun çıkarmıyor ve dünyanın her yerine koşulsuz ve sorunsuz ödeme yapabiliyor. Site Linki: Prize Rebel

Survey Savvy

4. Anket Doldurarak Dolar Kazandıran Web Siteleri

Survey Savvy; anket alanında fark yaratan bir diğer firmadır. Anket konuları oldukça ilgi çekici ve kullanıcıyı sıkmaktan kaçınan konulardır. Örneğin; bir alanın düzenlenmesi veya bir hayvanın hakkının savunulması gibi diğer anket sitelerinden farklı olarak çeşitlendirilmiştir.

Üstelik bu anketlerin süreleri genellikle 10 dakikanın altındadır ve bu anlamda kullanıcılar sıkılmadan, günde 1 – 2 saat ayırarak kazanç sağlayabilmektedir. Buna ek olarak referans yolu ile de kazanç sağlamak mümkündür. Siteye davet edilen her kullanıcı için promosyon ödemesi yapar.

Dünya genelinden anket doldurarak para kazanma işini yapmak isteyen kullanıcıları kabul eder. Ödemeleri dolar bazındadır. Güvenilir ve sorunsuz ödeme süreçleri sunar. Site Linki: Survey Savvy

Survey Club

5. Anket Doldurarak Dolar Kazandıran Web Siteleri

Survey Club; sıradan anket firmalarına kıyasla biraz farklıdır. Burada anketler genellikle çok uzundur ve zaman ister. Ancak yaptığı ödemeler bu oranla artış gösterir. 2005 yılından bu yana pazar araştırması alanında global şirketlere anket hizmeti verir.

Kullanıcıları genellikle uzun anketlerden sıkılmayan ve sonunu getiren kişilerden oluşur. Bunların yanında tüm dünyadan kullanıcı kabul eder. Dolar ödemesi yapar. Ödeme konusunda yine dünyanın her yerine ödeme yapan bir platformdur. Site Linki: Survey Club

Panel Place

6. Anket Doldurarak Dolar Kazandıran Web Siteleri

Panel Place; anket ücretleri bakımından en yüksek fiyatları bulabileceğiniz bir kuruluştur. Anket doldurarak para kazanma alanında yüksek anket ücretleri şüphesiz ki gerekli ve olması gereken bir şarttır. Panel Place bu şartı karşılar.

Kullanıcılara sunduğu anketler genellikle klasik pazar araştırması konularını içerir. Anketler ortalama sürelerde ve sıkıcı olmayan nitelikler taşır. Kullanıcılara kazançlarını dolar olarak öder. Dünya genelinden kullanıcı kabulü sağlar. Yine dünyanın her yerine sorunsuz şekilde ödeme yapar. Site Linki: Panel Place

American Consumer Opinion

7. Anket Doldurarak Dolar Kazandıran Web Siteleri

Adından da anlaşılacağı üzere Amerika merkezli bir firmadır. 1979 yılından beri çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir. Bunların en bilinenlerinden biri ise ankettir. Uzun yıllar kağıt üzerinden anket yapan American Consumer Opinion, artık çağa ayak uydurmuş ve anketlerini dijitale taşımıştır.

Anket doldurarak para kazanma alanından güvenilirdir. Site içinde bulunan puan sistemi ve sürekli değişkenlik gösteren anket ücretleri ile kazanç sağlamak mümkündür. Dünyanın her ülkesinden kullanıcı kabul eder. Yine dünyanın her ülkesindeki kullanıcılara dolar olarak ödeme gerçekleştirir. Ödeme güvenilirliği bakımından sorun yaşatmayan bit diğer anket kuruluşudur. Site Linki: American Consumer Opinion

Surveyspot

8. Anket Doldurarak Dolar Kazandıran Web Siteleri

Surveyspot; anket alanında iyi bir konuma sahip pazar araştırması firmalarından biridir. Kullanıcı kaydı aşamasını tamamladıktan sonra günlük veya günde 2 olarak anket gönderimi yapar. Bu anket bildirimleri kullanıcıların mail adresine yönlendirilir.

Gelen mailde ankete dair bilgilerle birlikte kullanıcılardan beklenen ve dikkat edilmesi gereken anket kuralları bulunur. Bu limitler dahilinde anket doldurulması istenir. Anket doldurarak para kazanma alanında kendine has çalışma stili bulunan bir diğer firmadır. Ödüllü anketlerin yanı sıra zaman geçirmek için de ücretsiz anketler sunar.

Ödemeleri dolar üzerinden yapar. Dünyanın her yerinden insanlar üye olabilir. Kullanıcılara ödeme aşamasında ise herhangi bir sorun yaşatmaz. Kullanıcılar site tarafından belirlenen ödeme eşiğine ulaşınca ödeme talep edebilirler.Site Linki: Surveyspot

Anket Doldurarak Dolar Kazandıran Web Siteleri Analizi

Bu yazıda ülkemizde son dönemde artan dijital yollar üzerinden sunulmuş anketleri doldurarak para kazanmanın yollarını arayan kişilere yol gösterdik. Başta da belirttiğim konulara ithafen anket ile tl değil dolar bile kazanmak bu şekilde mümkündür.

Tek yapmak gereken birazcık araştırmak ve bu hizmetleri dünyanın her yerine sunmuş kuruluşları bulabilmek. Bu mümkün olduğunda ise anket doldurarak para kazanma işinin ne kadar kolay ve çok seçeneği bulunan bir iş olduğunu anlamak ve bu işi yapmak basit bir hale geliyor.

Anket Doldurarak para kazanmak size göre değilse internet sitesi açarak para kazanma yöntemini deneyebilirsiniz. Yada isterseniz internet üzerinden yapılabilecek para kazandıran işler yazımıza da bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir