699-tl-ile-kendi-isini-kur

699 TL ile Kendi işini Kur

699 TL ile Kendi işini Kur, evet yanlış duymadınız sadece 699₺ ile kendi işinizin patronu olup, ticaretin kazançlı dünyasına giriş yapabilirsiniz. Üstelik bunu işiniz haline getirebilir, isterseniz de ek iş olarak yapabilirsiniz. Karar tamamen sizindir.

Ticarette bilinen en eski ve halen geçerli olan para kazanma yöntemi hiç şüphesiz ki emtia ticareti yapmaktır, yani mal satmaktır. Çünkü mal satmak gözle görülen ve daha kolay idrak edilen bir ticaret türüdür. Dünyanın en geçerli ticari satış şeklidir.

İlk Ticaretinize, Balex ile Başlayın

Balex Oto Kokuları satarak 699 TL Sermaye ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey balex.com.tr‘ye ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz. Siteye girdiğiniz de whatsApp linkine tıklayarak canlı yardım alabilirsiniz.

Nasıl Başlayacaksınız?

699 TL ile Kendi işini Kur; Hizmet, komisyonculuk yada kesin olmayan yollarla değil, Türkiye’nin en yenilikçi ve en iyi oto kokularından biri olan BALEX Klips Oto Kokusu yada BALEX Emoji Oto Kokusu satarak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Şuan, online satış sitesi olan balex.com.tr‘de 10,90₺ fiyatla satışta olan BALEX Klips Oto Kokusu ve BALEX Emoji Oto Kokularına, toptan çok uygun fiyatlara (1 koli ürün 12×16=192 adet 699TL) alarak ister perakende isterseniz de kutu şeklinde satabilirsiniz.

Balex Oto Kokularının Mavi Rüya, Vanilya, Mango-Kavun ve Sakız koku çeşitleri mevcuttur.

Nasıl Satacaksınız?

Aracı olan herkese bu ürünü rahatlıkla satabilirsiniz.Otomobil ve otomobil sektöründe olan tüm işletmeler potansiyel müşteriniz olacaktır.

Oto galeriler, oto aksesuarlar firmaları, marketler, akaryakıt istasyonları, oto yıkamacılar, temizlik ürünleri satan yerler başta olmak üzere bir çok satış alanı mevcuttur.

ilgilenenler, bu kampanyalı ürünleri balex.com.tr resmi satış sitesinden inceleyebilirler. Balex oto koku ürünleri, Türkiye’de ve dünyada tasarım olarak ilk ve tektir, ürünler yerli üretimdir.

Ürün Özellikleri

BALEX klips oto kokusu, aracınızın havasını tazeler. Ortamdaki kötü kokuların giderilmesine yardımcı olarak, araç içerisinde 45 güne kadar etkili hoş koku sağlar.

Ön yüzünde bulunan emoji, bayrak ve tuğra tasarımları ile oto aksesuar özelliği de bulunmaktadır. Ürünümüz hem oto koku hem de aksesur olarak üretilmiş tek üründür.

%100 Orijinal Klips Oto Kokusu; “Mango/Kavun – Mavi Rüya – Vanilya – Sakız” 4 farklı koku çeşidimiz bulunmaktadır.

Hediye

PB100 kodunu Balex.com.tr siparişleriniz de belirtirseniz, toptan oto koku alışverişlerinizde ekstra %5 indirim kazanabilirsiniz.

Okumak isteyeceğiniz para kazanma yöntemleri ve kazanç sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir