Kombine Ağrı Tedavisi ile Eklem Ağrılarına Son

Malum teknoloji çağındayız. Bir çoğumuz günümüzü ofiste ve bilgisayar başında geçiriyoruz. Uzun süreler aynı şekilde oturmak ciddi sırt, bel ve boyun ağrılarına sebebiyet verebiliyor. Birde rahat olmayan bir yatak ve düzensiz uyku buna eşlik ettiğinde kaçınılmaz eklem ağrıları baş gösteriyor. Sırt, bel ve omuz ağrıları ciddiye alınması gereken rahatsızlıklardır. İhmal edilmesi durumunda daha büyük problemlere sebebiyet vermektedir.

Ortopedi Ankara, tüm eklem ağrılarınıza çözüm sunan bir rehabiliyasyon merkezidir. Bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosunda, Fizyoterapist, spor hekimi ve Fizik Tedavi uzmanı doktorları yer almaktadır. Eklem ve kas ağrılarınız için başvurabileceğiniz gibi, Ankara Ortopedi rehabilitasyon merkezine bireysel egzersiz danışmanlığı içinde müraacat edebilirsiniz. Uzman kadro ve son teknoloji yöntemler ile uygulanan tedaviler sayesinde, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmeniz mümkün.

Vücudunuzda birden çok bölgede ağrı mevcut ise, Kombine ağrı tedavisini uygulattırabilirsiniz. Bel ve boyun fıtıkları basta olmak üzere diz, omuz, kalca ve diğer kas iskelet sistemi ağrılarının tedavisinde, tek bir tedavi yöntemiyle iyileşmeyen dirençli ağrılarda en az üç ayrı tedavi yönteminin uygun sırayla, uygun doz ve karışımla seçilmiş hastalara uygulanmasına Kombine Ağrı Tedavisi denmektedir. Bu yöntem, tek tek kendini kanıtlamış tedavi yöntemlerinin birlikte ve aynı anda uygulanması şeklidir. Kombine ağrı tedavisinde proloterapi, ozonterapi, nöralterapi, mezoterapi ve prp tedavileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir