Kıvırcık Dalgalı Mikro Kaynak

Kıvırcık saça mikro kaynak işlemi, biraz daha nadir talep edilen işlemlerden olmaktadır. Bu yüzden mesela genellikle de mikro kaynak İstanbul ofislerinde, kıvırcık mikro kaynak saç ürünlerine az rastlarız. Dalgalı saçlara özel ürünlere rastlamak pek zor olmasa da, orijinal saçları kıvırcık olan bayanlar zorluk çekmektedirler. Bu yüzden, ürünlerin sentetik olarak üretilmesi de gerekebilir. Birçok merkezde, orijinal saç bulmanın zorluğundan ötürü üretimler sentetik olarak yapılabilmektedir.

Saç kaynak merkezi sitemizde ve stoklarımızda, orijinal saçları kıvırcık olan bayanlara özel ürünlerimiz yer alıyorlar. Kıvırcık saçlı olan bayanlar üzülmesin diyoruz. Onlara da, saçlarının o rüzgarla ahenk eden orijinal görüntüsüne yakışır, tamamen orijinal saç tellerinden üretilmiş kıvırcık mikro kaynak saç ürünlerimizi sunuyoruz.

Mikro kaynak ürünlerimizin işlem sürecinde tabii ki profesyonel isimler yer alıyorlar. Kıvırcık saça işlem uygulama süreci ve zahmeti, diğerlerine kıyasla daha fazladır. Daha komplike bir işlem olduğunu söylemek isteriz. Ürünlerin orijinal olması, işlem sonrasında kişinin üzerinde doğal görüntü vermesi için yeterli değildir. Bununla birlikte, bu ürünleri uygulayacak olan kişilerin de  doğru bir biçimde uygulamış olması gerekmektedir.

Saç kaynak merkezi İstanbul merkez ofisimizde, mikro kaynak ürünleri yerine boncuk kaynak olarak da kullanabileceğiniz ürünlerimiz bulunuyor. Daha pratik bir kullanım istiyorsanız, bant kaynak olarak da kıvırcık saçlara özel ürünlerimizi sunabiliyoruz. Fiyat teklifi almak isterseniz, mutlaka iletişm numaralarımızı ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir